Silver Point

Lokalizacja apartamentu

Przygotowując swoją ofertę, zadbaliśmy o jak najlepszą lokalizację naszych apartamentów. Poznań to miasto turystyczne, więc warto zakwaterować się w centrum, aby mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie interesujące miejsca. Wybierając Silver Point, będą Państwo mogli bez trudu dostać się do Starego Browaru, pod ratusz ze słynnymi koziołkami i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych apartamentów na wynajem.

Apartamenty Silver Point

ul. Pamiątkowa 2

61-001 Poznań

Planowanie wycieczki do Poznania

Poznań to jedno z największych miast w Polsce, które obfituje w różne ciekawe miejsca. Z pewnością warto je więc odwiedzić – można się do niego dostać np. pociągiem, autobusem lub samolotem. Lotnisko znajduje się w obrębie miasta, dlatego z tego portu (w przeciwieństwie do wielu innych w Europie) bez trudu można dostać się do centrum. Tam mogą Państwo zaplanować wizytę w licznych kawiarniach, restauracjach, muzeach, teatrach, kinach i nie tylko.

Poznań – atrakcje turystyczne

Jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych w Poznaniu jest z pewnością jego Stary Rynek, gdzie punktualnie w samo południe każdego dnia można oglądać słynne koziołki. Co więcej, warto odwiedzić również wyjątkowe muzeum, w którym dowiemy się więcej na temat najbardziej charakterystycznego lokalnego przysmaku, czyli rogali świętomarcińskich. Na uwagę zasługuje także inne muzeum o nazwie Brama Poznania, w którym w nowoczesny i interaktywny sposób poszerzymy swoją wiedzę o początkach państwa polskiego… przejdź do strony

Apartamenty Silver Point

Pamiątkowa 2
61-001 Poznań

534-846-424

Google+ Mapa dojazdu Zarezerwuj apartament
Stronę odwiedziło 1 gości.
Silver Point Poznańnoclegi Poznańnoclegi Silver PointPoznań nocleginoclegi